top of page
  • Obrázek autoraŠtěpán Pírek

David Villa novým majitelem týmu z Alicante

David Villa: "Chceme CF Benidorm nechat trpělivě růst."
Nový majitel týmu z Alicante ujišťuje, že jeho záměrem je „rozvíjet základnu a zanechat ve městě odkaz díky tvrdé práci, nadšení.“

Nejlepší střelec španělského fotbalového národního týmu všech dob, finalizoval předání pravomocí týkající se správy klubu toto úterý (28. 3. 2023). Učinil tak obklopen svými nejbližšími spolupracovníky a podporovaný úřady města. Vstup mistra světa a Evropy do vedení klubu je to nejlepší, co se klubu, který soutěží v šesté lize mohlo stát. Villa touží tvrdou a trpělivou prací přiblížit klub profesionálnímu fotbalu. "Dnes je skvělý den," řekl Villa, "všechno, o čem jsem snil, že bych mohl udělat pro fotbal, až budu v důchodu, se stává skutečností." "Chceme rozvíjet místní fotbal, ale nejen pro chlapce a dívky, ale také pro trenéry a zanechat po sobě trvající odkaz.


"Neočekáváme úspěchy mávnutím kouzelnou hůlkou. Nejdůležitější je spojit se se zdejší komunitou. Nemůžete přijít do města nebo země, aniž by se lidem, kterým toto místo patří nelíbil proces obrody klubu, který zde chceme započít" dodal bývalý hráč mimo jiné Valencie, Barcelony, Atlética de Madrid, Realu Zaragoza a Sportingu de Gijón. "Výsledky chvíli trvají. Musíte být trpěliví a dělat věci správně, protože nakonec to vyjde. Není kam spěchat, ale nechceme stát na místě," vysvětlil Villa.


Foto: https://www.informacion.es/fotos/benidorm

24 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page