top of page
  • Štěpán Pírek

Zbrojovácká výzva!

Aktualizováno: 5. 4. 2020

Pojďme to dokázat! Pojďme se pokusit vyprodat Lužánky. Podáme tímto pomocnou ruku těm, kteří v téhle kritické situaci a v těžkých podmínkách obětavě a nezištně pomáhají nám. Tak zní výzva brněnského klubu nejen pro jejich fanoušky.

Před týdnem Zbrojovka Brno zveřejnila na svém webu informaci o tom, že by se ráda pokusila o znovu zaplnění tribun na stadionu Za Lužánkami. Tam se brněnský tým 2. 10. 1996, utkal s pražskou Slávií a zápas sledovalo tehdy 44 120 diváků, což je do dnešního dne stále platný divácký rekord v české nejvyšší fotbalové lize.


Brno - Slavia 1:1

Branky: 75. Dostálek - 3. Pavel Novotný

Diváci: 44 120 Brno: Přibyl - Křivánek, Vidumský, Palinek Široký, Zúbek, Dostálek, Maroši, Valnoha (52. Patrik Holomek) - P. Siegl, Pavel Holomek. Trenér: Večeřa. Slavia: Stejskal - Kozel - Hyský, Ašanin - Pěnička, Ulich (64. Vávra), Kubík, Horváth (89. Vácha), Lerch, P. Novotný - Vágner (78. Lasota). Trenér: Cipro.


Za první týden se podařilo vybrat 800 000,- Kč


V prodeji bylo na začátku výzvy právě zmiňovaných 44 120 vstupenek, začínající na ceně 200 korun. Zakoupením vstupenky získáte mimo jiné zápasový bulletin, fotky nebo informace k utkání, ale zejména sestřih utkání se Slavií (autentické záběry z tribun, vzpomínky přímých aktérů) a mnohem více. Podrobné informace najdete na webu mychcemzpatkyzaluzanky.cz, kde si také můžete zakoupit svoji vstupenku. Výtěžek celé této jedinečné akce poputuje do Fakultní nemocnice Brno.

66 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page