top of page
Black_Sport_Factory_Team_slogan (1).png
Havlíčkobrodský půlmaraton a lidový běh
Havlíčkobrodský půlmaraton a lidový běh

so 26. 9.

|

Havlíčkův Brod

Havlíčkobrodský půlmaraton a lidový běh

To nejhezčí z Havlíčkova Brodu uvidíte při jednom závodě!

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události

Čas a místo

26. 9. 2020 9:00

Havlíčkův Brod, 580 01 Havlíčkův Brod, Česko

O události

Havlíčkobrodský půlmaraton proběhne v sobotu 26. září 2020. Osmý ročník tradičního závodu se v letošním roce těší na několik změn.

Po dvouleté pauze se opět vrací velmi populární dětské kategorie, závody štafet a firemních štafet. Tímto bychom rádi navázali na směr zakladatele pana Urbana. Poprvé v historii havlíčkobrodského půlmaratonu se mohou účastníci těšit na pravý městský půlmaraton s průběhem historickým centrem přes Havlíčkovo náměstí

Půlmaraton

Hlavní závod 8. ročníku pro veřejnost od 18 let vede po veřejných cyklostezkách a chodnících, z velké části podél břehu řeky Sázavy. Letošní novinkou je průběh Havlíčkobrodským náměstím.

Dětské závody

Závody pro chlapce i dívky od těch úplně nejmenších až po patnáctileté se poběží na okruhu v areálu Plovárenská. Děti podle věku poběží trať na 100, 400, 800 nebo 1200 metrů.

Štafety

Závod pro veřejnost od 15 let je společný pro muže, ženy i smíšené štafety. Vlastní kategorii mají firemní štafety. Trať nově vedetaké přes Havlíčkovo náměstí.

Lidový Běh

Nemáte tým na štafetový závod a celý půlmaraton je příliš náročný? Zúčastněte se premiérového Lidového Běhu na trati dlouhé přibližně 4,5 km a přispějte na sport dětí ve školkách.

Kompletní informace včetně možnosti registrace naleznete na webové stránce www.hbpulmaraton.cz

Sdílet událost

bottom of page